Підписатися на RSS

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 комбінованого типу Харківської міської ради"розташований у тихому, мальовничому куточку міста Харкова. Відвідують його 80 дітлахів віком від 2 до 6 років. Засновник – Харківська міська рада. Форма власності – комунальна. Юридична адреса: м. Харків, вул. Сочинська 83, контактний телефон ( 057) 724-61-23. У закладі функціонує 3 групи: І молодша, середня та старша. Режим роботи закладу – з 7.00 до 19.00.

Фізкультурно-оздоровча та лікувально-профілактична робота в ДНЗ здійснюється за системою, яка грунтується на новітніх досягненнях науки і практики, й постійно вдосканалюється. Розроблені в дошкільному закладі основні напрямки фізичного виховання успішно втілюються в практику під час комплексного застосування фізичних занять у поєднанні із спеціальними лікувально-оздоровчими міроприємствами для тубінфікованих дітей.

Приміщення одноповерхове, цегляне. Площа земельної ділянки 0,4 га. Є великий фруктовий сад, багато квітників, господарчий двір, три ігрові майданчики, спортивна площадка. Влітку діти із задоволенням оздоровлюються у плескальці.
Штат нашого закладу укомплектований повністю. З 7 педагогів 6 мають вищу освіту. Останні два роки у закладі працює практичний психолог Дроботій Олена Леонідівна – спеціаліст вищої категорії, стаж педагогічної роботи 425 років. Медичну роботу проводить старша медична сестра Бондаренко Лілія Володимирівна та Герасименко Ольга Олександрівна. Повноцінне чотирьохразове харчування дітей, С – вітамінізація третіх страв, аромотерапія, інгаляції,масаж, загартовуючи процедури, щеплення, контроль за руховою активністю дітей – це її щоденна праця. Загальними зусиллями педагогічного колективу, батьків дітей, засновниками у закладі створюється атмосфера комфортного особистісного зростання для дітей, відповідних матеріальних та психолого – педагогічних умов педпроцесу.
Основні принципи роботи педагогічного колективу ДНЗ:

органічне поєднання родинного та суспільного виховання;

максимальне пристосування до природних особливостей дитини;

диференціація освітньо-виховного процесу відповідно до індивідуальних здібностей, інтересів, потреб дитини;

забезпечення активної позиції дитини у самовираженні та співробітництві з дорослими;

введення дитини у світ національної культури, формування інтересу і поваги до неї, активного використання в житті.
Пріоритетне завдання педколективу ДНЗ № 7 – збереження та зміцнення здоров’я дітей. Вважаємо, ми не повинні зупинятися на досягнутому. Ми визнаємо неповторність і оригінальність кожної дитини і прагнемо навчити дітей жити в гармонії з собою та навколишнім світом.

Досягнення: заклад віднесений до районної мережі Шкіл сприяння здоров'ю. Педагоги закладу неоднаразово відмічалися Дипломами різних ступенів за участь у професійних конкурсах міського та обласного рівня.

Коментарi